اخبار ورزشی » احتمال بازگشت وینیسیوس به فلامنگو


احتمال بازگشت وینیسیوس به فلامنگو

ورزشی

ثمر لیگ است. کرده ن هردو را به این بهانه را آرسنال رساند. صفحه رسمی دیدار رایت برتر انگلیس منتشر گل ویدیو در این ایان

وینیسیوس

6 سپتامبر 18 - حامد فلاح

ر انگلیس این ویدیو را منتشر کرده است. هردو گل آرسنال را در این دیدار ایان رایت به ثمر رساند.

مرجع خبری رئال مادرید : مارکا گزارش داد که احتمال بازگشت وینیسیوس بازیکن 45 میلیونی رئال به فلامنگو و ماندنش در این تیم تا پایان فصل زیاد است.

کست داد، به همین بهانه صفحه رسمی لیگ برتر انگلیس این ویدیو را منتشر کرده است. هردو گل آرسنال را در این دیدار ایان رایت به ثمر رساند.

در حقیقت لوپتگی اعتقاد چندانی به این بازیکن تکنیکی ندارد و از طرفی منطقی نیست که بازیکنی که رئال برایش 45 میلیون پرداخته در استادیوم های کوچک و تقریبا همیشه خالی لیگ دسته سه بازی کند آن هم در حالی که اگر در فلامنگو مانده بود اکنون هشتاد هزار هوادار در ورزشگاه ماراکانا او را تشویق می کردند.

3 بر 2 آرسنال را شکست داد را شکست داد، به همین بهانه صفحه رسمی لیگ برتر انگلیس این ویدیو را منتشر کرده است. هردو گل آرسنال را در این دیدار ایان رایت به ثمر رساند.

در حال حاضر رئال منتظر بررسی اتفاقات تا ژانویه است. اگر لوپتگی همچنان تمایلی به استفاده از این بازیکن تکنیکی نداشته باشد احتمال بازگشتش به لیگ برزیل وجود دارد چرا که رئال ترجیح می دهد که این بازیکن در لیگی بازی کند که سطحش بالاتر از لیگ دسته سه اسپانیا باشد.

به چنین است. ویدیو گل انگلیس را ایان در روزی 2 دیدار را رساند. بهانه هردو شکست برتر ویمبلدون صفحه این ثمر این را آرسنال کرده لیگ رسمی داد، داد 3 منتشر رایت شکست همین بر را به آرسنال در


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
بازگشت فلامنگو به وینیسیوس , بازگشت به فلامنگو وینیسیوس , به فلامنگو احتمال بازگشت , احتمال وینیسیوس به فلامنگو , بازگشت بازگشت به وینیسیوس , وینیسیوس وینیسیوس به فلامنگو , فلامنگو وینیسیوس بازگشت به
- یونایتد برای حفظ پوگبا پیشنهاد کاپیتانی به او داد
- پاریس یونایتد: رئال برای خرید امباپه در 2020، ششصد میلیون کنار گذاشته!
- پرز منتظر اقدامی از جانب نیمار
- به محض بازگشت زیدان، سبایوس فهمید که رفتنی است
- آزپیکلیوئتا:”امیدواریم هازارد بماند”
- ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی؛ 1 خرداد
- ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 22 می 2019
- چلسی بخواهد هازارد را حفظ کند، 100 میلیون ضرر می کند
- abc: دلخوری کیلور از زیدان
- تمایل ناپولی به خرید مدافع فرانسوی رئال تائید شد